O Nas

MEBLE I DEKORACJE DLA DZIECI

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem dekoracji, elementów zabudowy i niektórych mebli dla dzieci.

Nasze wyroby trafiają do przedszkoli, punktów przedszkolnych i żłobków.

Klienci najczęściej zamawiają i nas: osłony grzejników, kabinki łazienkowe, półeczki łazienkowe, szatnie, duże dekoracje ścienne itd.

Nasze wyroby wykonywane są na zamówienie, zwykle według wymiarów podanych przez klienta. Dopasowujemy projekty do wymiarów pomieszczeń przedszkolnych, kolorystyki sal i gustu klienta oraz – co ważne – do przepisów i norm sanitarnych.

Wiele z naszych wyrobów było tworzone od podstaw na życzenie odbiorcy.

Wykonujemy głównie te elementy zabudowy, które nie występują w masowej produkcji, ponieważ wymagają indywidualnego podejścia do klienta.

Spełniamy oczekiwania klientów bardziej wymagających, oferując wysoką jakość  materiałów, duży wybór kolorów oraz nieskończone bogactwo wzorów i motywów.

W większości przypadków oferujemy własny transport i montaż wyrobów oraz fachowe i miłe doradztwo.

Na stronie w zakładce SKLEP można sprawdzić ceny oraz zamawiać gotowe elementy.

Czas oczekiwania: od kilku do kilkunastu dni, zależy od ilości zamówień oraz złożoności konkretnego zamówienia.

Sugerujemy w tej sprawie  KONTAKT  drogą e-mailową lub telefoniczną.

W OKRESIE WAKACYJNYM ILOŚĆ PAŃSTWA ZAMÓWIEŃ SIĘGA ZENITU, SUGERUJEMY WIĘC WCZEŚNIEJSZE ZAMAWIANIE (z możliwością odbioru w wakacje) LUB KORZYSTANIE Z NASZYCH USŁUG PRZEZ POZOSTAŁĄ CZĘŚĆ ROKU – TO Z PEWNOŚCIĄ SKRÓCI CZAS OCZEKIWANIA NA REALIZACJĘ ZAMÓWIEŃ!

Wystawiamy faktury VAT.

Istnieje  także możliwość wykonania zupełnie nowego projektu według Państwa pomysłu, w tej sytuacji prosimy o kontakt. (sztukapolska@wp.pl, tel: 507 018 403, 514 245 985).

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, potrzeby, oczekiwania .

Wykonujemy także niewielkie meble i elementy dekoracyjne do domów: półki wiszące, doniczki na zioła, świeczniki oraz dekoracje świąteczne np.: CHOINKI I WIANKI Z SZYSZEK, według naszego wzoru, ale także na indywidualne zamówienie.

POZOSTAŁE USŁUGI

Świadczymy także usługi z zakresu fotografii (np. zdjęcia reklamowe) reklamy: szyldy, napisy przestrzenne, neony świetlne, oklejanie samochodów, niektóre z nich jednak możliwe są do realizacji tylko na rynku lokalnym.

Sugerujemy także w przypadku tych zamówień kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Sztukateria Polska